€479,00
Emporio Armani AR6007 Luigi herenhorloge met een zwart lederen horlogeband. Het horloge heeft een roestvrij stalen kast met een diameter van 41mm. Het horloge heeft een Quartz uurwerk met datumaanduiding. De waterbestendigheid is 5ATM.
Uitverkocht
Als u om welke reden dan ook niet tevreden bent met uw bestelling, accepteren we de retournering van goederen die in nieuwe, ongebruikte staat zijn, de originele labels nog aangehecht hebben en die worden vergezeld van een origineel Strego-retourformulier.
Krediet voor uw geretourneerde artikel(en) wordt op uw rekening terugbetaald in dezelfde vorm van betaling waarin het werd ontvangen, tenzij hier anders wordt aangegeven. U ontvangt een e-mail ter bevestiging van de voltooiing van de retourverwerking.
Voor meer informatie betreft retourbeleid en omruiling kunt u terecht op de retour & service pagina.
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Reviews
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.