€55,00
Deze zilveren, gevlochten TI SENTO – Milano ring 12163SI is een tijdloze geest. Laat haar voorzichtig om je vinger wikkelen. Ze fascineert het oog.
Uitverkocht
Als u om welke reden dan ook niet tevreden bent met uw bestelling, accepteren we de retournering van goederen die in nieuwe, ongebruikte staat zijn, de originele labels nog aangehecht hebben en die worden vergezeld van een origineel Strego-retourformulier.
Krediet voor uw geretourneerde artikel(en) wordt op uw rekening terugbetaald in dezelfde vorm van betaling waarin het werd ontvangen, tenzij hier anders wordt aangegeven. U ontvangt een e-mail ter bevestiging van de voltooiing van de retourverwerking.
Voor meer informatie betreft retourbeleid en omruiling kunt u terecht op de retour & service pagina.
Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.
Vaak samen gekocht
Anderen bekeken ook
Reviews
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.